PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

Winehouse: Dovest ću se u red

Ići dole 
AutorPoruka
Britney
Admin....Do You Dare
Admin....Do You Dare

Broj poruka : 536
Datum upisa : 17.07.2007

PočaljiNaslov: Winehouse: Dovest ću se u red   Pon Avg 13, 2007 5:57 pm

Amy se predozirala i doktori su joj u zadnji tren spasili život. 'Nikada se više ne želim tako osjećati. Samu sebe sam prestrašila. Znam da moram promijeniti neke stvari.'

LONDON - Glazbena ikona nove generacije Amy Winehouse prvi put je, otkako se u srijedu predozirala i završila u bolnici gdje su joj doktori u posljednji tren spasili život, progovorila za javnost o tom događaju koji je prestrašio njezinu obitelj, prijatelje i obožavatelje diljem svijeta, piše Jutarnji list.

"To je jedan od najstrašnijih trenutaka u mojem životu. Ne znam kako bih objasnila to što se dogodilo. Zapravo, ne sjećam se sebe. Ne mogu se sjetiti kako sam izgledala. Nisam samu sebe mogla prepoznati. Šokiralo me. Žao mi je, jednostavno ne znam što je ušlo u mene", rekla je novinarima britanskog tabloida News of the World, koji su je uhvatili kako sama doručkuje na terasi hotela u kojemu se posljednjih dana odmarala od noćne more i trodnevnog ubijanja drogama i alkoholom.

"Nikada se više ne želim tako osjećati. Samu sebe sam prestrašila. Znam da moram promijeniti neke stvari. Moram se dovesti u red", umorno je govorila popularna mršavica te se pokušala oraspoložiti i uvjeriti svoje obožavatelje da je dobro. "Ma, dobro sam sada. U ponedjeljak se vraćam na posao. Uistinu sam dobro", uvjeravala je Amy.

U hotelu u kojem boravi posljednjih dana, s njom se nalazi i njezin suprug Blake Fielder-Civil te njezini i njegovi roditelji koji su se u subotu navodno strašno posvađali.

Naime, Amyn otac Mitch za grozno stanje svoje kćeri optužuje Blakea, kojega pak brani njegov otac koji je svoju iznemoglu snahu izvrijeđao, zbog čega je Mitch navodno potpuno puknuo te fizički napao Blakeova oca. Na kraju su ih obitelj i plakanje problematične zvijezde jedva razdvojili
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://fantasybritney.forumsr.com
Milica Todorovic
Britney, ko je to?

Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Winehouse: Dovest ću se u red   Pon Avg 13, 2007 6:15 pm

Ok
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Shakira 4ever
Britney's najbolji prijatelj