Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Rihanna: "Osećam se usamljeno!"

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Natica...
Admin....Do You Dare
Admin....Do You Dare
Natica...


Broj poruka : 422
Godina : 29
Location : Niš, Srbija
Datum upisa : 17.07.2007

Rihanna: "Osećam se usamljeno!" Empty
PočaljiNaslov: Rihanna: "Osećam se usamljeno!"   Rihanna: "Osećam se usamljeno!" EmptySre Avg 01, 2007 4:16 pm

Svi vole Rihannu! Međutim, ova prelepa 19-godišnjakinja svako veče spava sama po hotelima! Ekskluzivno za BRAVO Rihanna priznaje šta joj nedostaje!
"Moja braća i ja smo se često tukli!"

Pogled: zavodnički! Glas: superseksi! Telo: vruće! Performans: wow! Rihanna je posle hot spota za novi singl "Umbrella" postala TA superzvezda R'n'B-scene! Sada se ceo svet pita: kako je moguće da ova 19-godišnjakinja nema momka? Rihanna otkriva ovu tajnu ekskluzivno za BRAVO...

BRAVO: Trenutno si mega uspešna i često putuješ po svetu! To znači da se super zabavljaš, zar ne?

Rihanna: Naravno, obožavam svoj posao! Nastupanje na bini je definitivno ono o čemu sam sanjala. Međutim, ovaj poziv ima i mane. Moram da priznam da sam trenutno veoma usamljena...

BRAVO: Kako je došlo do toga?

Rihanna: Uz mene je uglavnom moja najbolja prijateljica Melissa. Njoj sam i posvetila svoju himnu prijateljstvu "Umbrella"! Svuda putuje sa mnom. Ali sada je morala da se vrati u školu da polaže ispite. Veoma mi nedostaje. Kad imam malo slobodnog vremena, ne znam šta da radim sama sa sobom, pa tako tužna, sedim i gledam u plafon!

BRAVO: Ali toliki momci bi se rado brinuli o tebi!

Rihanna (smeh): Možda. Trenutno sam sama, jer želim da sačekam pravog!

"Čekam 'Gospodina Pravog'!"

BRAVO: Da li bi uopšte imala vremena za vezu?

Rihanna: Naravno da imam mnogo posla, ali ako bi naišao Gospodin Pravi, našla bih vremena za njega! To bi se nekako sredilo, pod uslovom da sam zaista zaljubljena...

BRAVO: Kako bi trebalo da izgleda Gospodin Pravi?

Rihanna: Ni u kom slučaju ne bi smeo da bude uobražen! Mrzim arogantne muškarce, koji po ceo dan pričaju o sebi! To ne podnosim!

BRAVO: Uvek deluješ samouvereno - kao devojka koja zna da se "probija" kroz život! Kako uspevaš u tome?

Rihanna: Odrasla sam sa dva mlađa brata - oni se zovu Rorrey i Rajad. Ranije smo se često svađali, pa čak i tukli. Uvek sam morala da se borim da bih postigla nešto. U bukvalnom smislu te reči: jednom sam udarila brata flašom o glavu.

BRAVO: Zaista?

Rihanna: Da, to je bilo užasno. Majka je baš bila ljuta na mene!

BRAVO: Ali danas je sigurno ponosna na tebe: objavila si svoj treći album "Good Girl Gone Bad"! Šta sve možeš sebi da priuštiš od zarade?

Rihanna: Hmm... Ne sviđa mi se "Bling, Bling" (nakit), kao većini repera. Ne fasciniraju me šljašteći dijamanti! Ali rao kupim sebi pravi nakit od zlato. Sem toga, 'kao luda' kupujem cipele i donji veš marek La Perla"! To mi je vrlo zabavno!

BRAVO: Da li štediš za budućnost?

Rihanna: Da, tako me je posavetovao moj menadžer! Kupiću sebi veliku kuću, to je siguran kapital.

BRAVO: Otkrio te je mega-reper Jay-Z. Kakav je on kao šef?

Rihanna (smeh): Skroz cool! Uvek mi je ostavljao dovoljno prostora da postanem samostalna osoba. Nikada mi nije zapovedao šta moram da obučem, kako da se ponašam i kako treba da zvučim! Poštujem ga, jer mnogo sam naučila od njega!

BRAVO: Šta na primer?

Rihanna: Da treba voditi računa o tome kakvi ljudi te okružuju! Mnogi samo žele da te iskoriste zato što si popularan. Pretvaraju se da su ti najbolji prijatelji, a na kraju pričaju razne tračeve, samo da bi se oni istakli! Već duže vreme pazim u kakvim se krugovima krećem.

BRAVO: Da li te tvoji prijatelji zovu Robyn, kako glasi tvoje pravo ime, ili Rihanna?

Rihanna: Robyn! Kada zovu Rihannu, još uvek nisam sigurna kome se obraćaju (smeh)


Poslednji izmenio dana Pon Avg 20, 2007 9:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://britney.blog.ba
Natasha_BS_
Britney's najbolji prijatelj
Britney's najbolji prijatelj
Natasha_BS_


Broj poruka : 207
Godina : 31
Location : Banja Luka, RS
Datum upisa : 14.08.2007

Rihanna: "Osećam se usamljeno!" Empty
PočaljiNaslov: /   Rihanna: "Osećam se usamljeno!" EmptyNed Avg 19, 2007 12:11 am

Ja nju bas i ne gotivim nesto...ali....nisu joj lose pesme...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.britneybelive.team-talk.net
Natica...
Admin....Do You Dare
Admin....Do You Dare
Natica...


Broj poruka : 422
Godina : 29
Location : Niš, Srbija
Datum upisa : 17.07.2007

Rihanna: "Osećam se usamljeno!" Empty
PočaljiNaslov: Re: Rihanna: "Osećam se usamljeno!"   Rihanna: "Osećam se usamljeno!" EmptyNed Avg 19, 2007 1:19 am

Natasha_BS_ ::
Ja nju bas i ne gotivim nesto...ali....nisu joj lose pesme...
Nazad na vrh Ići dole
http://britney.blog.ba
Shakira 4ever
Britney's najbolji prijatelj
Britney's najbolji prijatelj
Shakira 4ever


Broj poruka : 285
Godina : 29
Location : Split,Hrvatska
Datum upisa : 17.11.2007

Rihanna: "Osećam se usamljeno!" Empty
PočaljiNaslov: Re: Rihanna: "Osećam se usamljeno!"   Rihanna: "Osećam se usamljeno!" EmptyPet Nov 23, 2007 12:22 pm

meni su neke njene pisme super!!
Nazad na vrh Ići dole
Britney
Admin....Do You Dare
Admin....Do You Dare
Britney


Broj poruka : 536
Datum upisa : 17.07.2007

Rihanna: "Osećam se usamljeno!" Empty
PočaljiNaslov: Re: Rihanna: "Osećam se usamljeno!"   Rihanna: "Osećam se usamljeno!" EmptyPet Nov 23, 2007 8:28 pm

ne mogu je smislit ali ima cool pjesme
Nazad na vrh Ići dole
https://fantasybritney.forumsr.com
Shakira 4ever
Britney's najbolji prijatelj
Britney's najbolji prijatelj
Shakira 4ever


Broj poruka : 285
Godina : 29
Location : Split,Hrvatska
Datum upisa : 17.11.2007

Rihanna: "Osećam se usamljeno!" Empty
PočaljiNaslov: Re: Rihanna: "Osećam se usamljeno!"   Rihanna: "Osećam se usamljeno!" EmptyČet Nov 29, 2007 4:02 pm

aha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rihanna: "Osećam se usamljeno!" Empty
PočaljiNaslov: Re: Rihanna: "Osećam se usamljeno!"   Rihanna: "Osećam se usamljeno!" Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rihanna: "Osećam se usamljeno!"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Rihanna nije svetica
» Rihanna opet sere po Britney
» Rihanna 2008 Official Calendar
» Rihanna again talking about Britney Spears

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Celebrities :: Celebrities Novosti-
Skoči na: